Vintertræningsplan 2018-19

W1siziisijiwmtcvmdcvmjuvotizdmz0b3i5m19iyw5uzxjfmi5wbmcixv0?sha=72f09f593d93faf0
vinter træningstider 2018-19 opdateret 13-09-2018

Lethallen (bane 5)
KL      MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
 
08.00 – 08.30 8:00 - 10:00 Børne/lige uger Piger i ulige uger
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30 09:00 - 10:30 Søndagsfodbold
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30 10:00 - 11:00 KFUM
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30 11:00 - 12:00 Starup 11:00 - 13:00 U 10-11-12 Drenge
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30 13:00 - 15:00 U 10-11-12 Drenge
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 – 16.00 16:00 - 17:30 U 19  16:00 - 17:30 Målmænd 16:00 - 17:30 U 19  16:00 - 17:30 Målmænd 16:00 - 17:30 U 10 Drenge 16:00 - 17:30 U 10 Drenge 16:00 - 17:30 U 19  16:00 - 17:00 Målmænd 16:00 - 17:30 U 19  16:00 - 17:30 Målmænd
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30 17:00 - 18:00 U 13 dr.-1
17.30 - 18.00 17:30 - 19:00 U 13-3 & U 13-4 Lige Uger 17:30 - 19:00 U 14-3 & Hygge Ulige Uger 17:30 - 18:30 U 11-12 pige 17:30 - 18:30 U 13 pige 17:30 - 18:45 U 11 Drenge 17:30 - 18:45 U 11 Drenge 17:30 - 19:00 U 8 Drenge 17:30 - 19:00 U 9 Drenge
18.00 - 18.30 18:00 - 23:00 STARUP UIF
18.30 - 19.00 18:30 - 19:30 U 15 piger 18:30 - 19:30 U 16 piger
19.00 - 19.30 19:00 - 20:30 U 15-3 & Hygge Lige Uger 19:00 - 20:30 U 16-1 & U 16-2 ulige Uger 18:45 - 19:00 U 12 Drenge 18:45 - 19:00 U 12 Drenge 19:00 - 20:30 U 15 - 2 19:00 - 20:30 U 15 - 2
19.30 - 20.00 19:30 - 21:00 Kvinde 1. div. 19:30 - 21:00 Kvinde Senior
20.00 - 20.30 20:00 - 22:00 Serie 2 herre 20:00 - 22:00 Serie 4 herre
20.30 - 21.00 20:30 - 22:00 herre motion 20:30 - 22:00 herre motion 20:30 - 22:00 herre motion 20:30 - 22:00 herre motion
21.00 - 21.30 21:00 - 22:00 fitnes Kvinde 21:00 - 22:00 fitnes Kvinde
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
22.30 - 23.00
Kunstgræsbanen (bane 7)
KL      MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
08.00 – 08.30 08:00 - 09:30 idrætsklasser 08:00 - 09:30 idrætsklasser 08:00 - 09:30 idrætsklasser 08:00 - 09:30 idrætsklasser
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30 10:00 - 12:00 Superliga 10:00 - 12:00 Superliga 10:00 - 12:00 Superliga 10:00 - 12:00 Superliga 10:00 - 12:00 Superliga 10:00 - 12:00 Superliga 10:00 - 12:00 Superliga 10:00 - 12:00 Superliga 10:00 - 12:00 Superliga 10:00 - 12:00 Superliga 10:00 - 12:00 Superliga
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30 12:00 - 15:00 Talent kamptid
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 – 16.00 16:00 - 17:30 U 17 1-2 16:00 - 17:30 U 14 & U 15 16:00 - 17:30 U 17 1-2 16:00 - 17:30 U 14 & U 15 16:00 - 17:30 U 14 16:00 - 17:30 U 15 16:00 - 17:30 U 17 1-2 16:00 - 17:30 U 17 1-2 16:00 - 17:30 U 17 1-2 16:00 - 17:30 U 14 & U 15
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00 17:30 - 19:00 U 13-1 17:30 - 19:00 U 12 Drenge 17:30 - 19:00 U 14-2 17:30 - 19:00 U 15-3 & USH 17:30 - 19:00 U 13-1 17:30 - 19:00 U 13-4 & U 14-3 17:30 - 19:00 pige/Kvinder 17:30 - 19:00 pige/Kvinder 17:30 - 19:00 U 13-1 17:30 - 19:00 SFS Nord
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30 19:00 - 20:30 pige/Kvinder 19:00 - 20:30 pige/Kvinder 19:00 - 20:30 Serie 2-3-5 herre 19:00 - 20:30 Serie 2-3-5 herre 19:00 - 20:30 U 15-3 19:00 - 20:30 U  16-1 & U 16-2 19:00 - 20:30 pige/Kvinder 19:00 - 20:30 pige/Kvinder    
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00             20:30 - 22:00 Serie 2-3-5 herre 20:30 - 22:00 Serie 2-3-5 herre    
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
græsbanen (bane 6)
KL      MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
15.00 - 15.30
15.30 – 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30 17:00 - 18:30 U 10 Drenge 17:00 - 18:30 U 12 Drenge
17.30 - 18.00 17:30 - 19:00 U 14-3 & U 16-1 & U 16-2 Lige Uger 17:30 - 19:00 U 13-3 & U 13-4 & U 15-3 Ulige Uger 17:30 - 19:00 U 13 -3
18.00 - 18.30 18:00-19:00 motion +50
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
Haderslev Hallen
KL      MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
15.30 – 16.00
16.00 - 16.30  
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30 17:00 - 19:00 Børneafdelingen U 7 Drenge
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30 18:00 - 19:00 Børneafdelingen U 8 Drenge
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30 19:00 - 20:00 Drengeafdelingen  19:00 - 20:30 U 13-2 
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00 20:30 - 22:00 Drengeafdelingen 
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
Favrdal Hallen
KL      MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
15.30 – 16.00
16.00 - 16.30 16:00 - 17:00 Børneafdeling U 4-5-6
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30 17:00 - 18:00 Børneafdeling U 4-5-6
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30 18:00 - 19:00 Børneafdelingen U 4-5-6
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
Hammelev Kunstgræsbane
KL      MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
15.30 – 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00 16:30 - 18:00 U 10 Drenge 16:30 - 18:00 U 10 Drenge
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00 18:15 - 19:45 U 14 - 2
18.00 - 18.30 18:00 - 19:30 U 11 Drenge 18:00 - 19:30 U 11 Drenge
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
opdateret 13-09-2018