Omklædning efterår 2017

W1siziisijiwmtcvmdcvmjuvotizdmz0b3i5m19iyw5uzxjfmi5wbmcixv0?sha=72f09f593d93faf0
Omklædning efterår 2017
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Omklædning K 1
K 1 A
U 19 Drenge 1 1999-00 U 19 Drenge 1 1999-00 U 11 Drenge 2007 U 19 Drenge 1 1999-00 U 19 Drenge 1 1999-00
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 17:30 - 19:00 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30
U 11 Drenge 2007 Herre serie 2 Herre serie 2
17:30 - 19:00 18:30 - 20:00 18:30 - 20:00
K 1 B
U 10 Drenge 2008 U 15 Drenge 2 2003 U 10 Drenge 2008 U 15 Drenge 2 2003 U 15 Drenge 2 2003
17:30 - 19:00 17:30 - 18:30 17:30 - 19:00 17:00 - 18:30 17:30 - 18:30
Herre serie 4 Herre serie 6.2 Herre serie 4
18:30 - 20:00 19:00 - 20:30 18:30 - 20:00
Omklædning K 2
SE Superliga SE Superliga SE Superliga SE Superliga SE Superliga SE Superliga
10:00 - 12:00 10:00 - 12:00 10:00 - 15:00 10:00 - 12:00 10:00 - 12:00 10:00 - 12:00
Omklædning K 3
K 3 A
U 17 Drenge 1 2001 U 17 Drenge 1 2001 U 13 Drenge 1 2005 U 17 Drenge 1 2001 U 17 Drenge 1 2001
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 17:30 - 19:00 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30
U 13 Drenge 1 2005 U 13 Drenge 3 2005 U 13 Drenge 1 2005 SFS Center Nord
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
K 3 B
U 13 Drenge 2 2005 U 13 Drenge 4 2005 U 13 Drenge 2 2005 U 13 Drenge 2 2005 SønderjyskE Talenthold
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
Omklædning K 4
K 4 A
U 16 Drenge 1 2002 U 16 Drenge 1 2002 U 5 Børn 2013 U 16 Drenge 1 2002 U 16 Drenge 1 2002
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 17:00 - 18:00 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30
U 14 Drenge 3 2004 U 6 Børn 2012 U 14 Drenge 3 2004
17:30 - 19:00 17:00 - 18:00 17:30 - 19:00
K 4 B
U 16 Drenge 2 2002 U 14 Drenge 4 2004 U 16 Drenge 2 2002 U 14 Drenge 4 2004 U 16 Drenge 2 2002
17:00 - 18:30 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
Omklædning K 5
K 5 A
U 15 Drenge 1 2003 U 15 Drenge 1 2003 U 15 Drenge 1 2003 U 15 Drenge 3 2003 U 15 Drenge 1 2003 Søndags fodbold fitnes
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 17:30 - 19:00 16:00 - 17:30 09:00 - 10:30
U 15 Drenge 3 2003 Motionsfodbold 50+ U 14 Drenge 3 2004
17:30 - 19:00 18:00 - 19:00 17:30 - 19:00
Fodbold fitnes for herre Fodbold fitnes for herre
19:00 - 20:30 19:00 - 20:30
K 5 B
U 7 Børn 2011 U 15 Drenge 4 2003 U 7 Børn 2011 U 15 Drenge 4 2003 U 14 Drenge 4 2004
17:00 - 18:30 17:30 - 19:00 17:00 - 18:30 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
U 8 Børn 2010 U 8 Børn 2010
17:00 - 18:30 17:00 - 18:30
U 19 Drenge 2 1999-00 U 19 Drenge 2 1999-00
18:30 - 20:00 18:30 - 20:00
Omklædning K 6
K 6 A
U 14 Drenge 1 2004 U 14 Drenge 2 2004 U 14 Drenge 1 2004 U 14 Drenge 2 2004 U 14 Drenge 1 2004
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30
U 12 Drenge 2006 U 12 Drenge 2006 U 13 Drenge 3 2005 U 14 Drenge 2 2004
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
K 6 B
U 9 Drenge 2009 U 4 Børn 2014-15-16 U 9 Drenge 2009 U 13 Drenge 4 2005
17:00 - 18:30 16:30 - 17:30 17:00 - 18:30 17:30 - 19:00
Omklædning K 11
K 11 A
U 15 Piger 2003 U 15 Piger 2003 U 15 Piger 2003 U 8 Børn 2010
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:00 - 18:30
K 11 B
U 11 Piger 2007 U 11 Piger 2007 U 10 Drenge 2008
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
Omklædning K 12
K 12 A
U 13 Piger 2005 U 13 Piger 2005 U 13 Piger 2005 U 11 Drenge 2007
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:00 - 18:30
K 12 B
U 12 Piger 2006 U 12 Piger 2006 U 9 Drenge 2009
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:00 - 18:30
Omklædning K 13
K 13 A
Kvinder 1. Division Kvinder 1. Division Kvinder 1. Division SFS Center Nord
18:30 - 20:00 18:30 - 20:00 18:30 - 20:00 17:30 - 19:00
K 13 B
Omklædning K 14
K 14 A
U 16 Piger 2002 U 16 Piger 2002 U 16 Piger 2002
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
Fodbold fitness for kvinder
19:00 - 20:00
K 14 B
Kvinder Serie 2 Kvinder Serie 2
19:00 - 20:30 19:00 - 20:30
Omklædning A
Dommer omklædning 1
Dommer omkl. A
Dommer omkl. B
Dommer omkl. C
Omklædning efterår 2017 Opdateret 16-08-2017