Hjemmekampe

W1siziisijiwmtcvmdcvmjuvotizdmz0b3i5m19iyw5uzxjfmi5wbmcixv0?sha=72f09f593d93faf0
Ugens hjemmekampe
Kampprogram Haderslev FK/SønderjyskE Periode: 14-08-2017 til 24-12-2017 opdateret 14-08-2017
Kampnr Dag Dato Kl Række Pulje Hjemmehold Udehold Bane Omk. H Omk. U Dommer
509364 Tir 15-08-2017 19:00 U14 Drenge Liga 3 (2004) 11M - efterår 2017 Pulje 630 Haderslev FK Vejen SF 13 K 3 B K 5 B Dommer B
625999 Tir 15-08-2017 19:00 U15 Drenge Liga 5 (2003) 11M/9M - efterår 2017 Pulje 568 Haderslev FK (2) BNS 11 K 3 A K 5 A Dommer C
Ons 16-08-2017 18:00 DBU U14 talenttræning for piger indtil 20:00 DBU 4 K 12
863800 Ons 16-08-2017 19:00 M+32 A/11 - Efterår Pulje 2 Haderslev FK (3) Haderslev FK (1) Favrdal Favrdal Favrdal Favrdal
269236 Ons 16-08-2017 19:00 U13 Drenge Liga 1 (2005) 8M - efterår 2017 Pulje 706 Haderslev FK Aabenraa BK 10 A K 3 A K 5 A Dommer A
470428 Ons 16-08-2017 19:00 U14 Drenge Liga 1 (2004) 11M - efterår 2017 Pulje 602 Haderslev FK FC Sønderborg 12 K 3 B K 5 B Dommer A
600953 Ons 16-08-2017 19:00 U15 Drenge Liga 1 (2003) 11M - efterår 2017 Pulje 512 Haderslev FK Esbjerg fB 15 K 4 A K 6 A Dommer A
516052 Ons 16-08-2017 19:00 U16 Piger Liga 1 (2002) 11M - efterår 2017 Pulje 812 Haderslev FK Team Odense Q 2 K 13 B K 14 B Dommer A
803930 Tor 17-08-2017 18:00 U12 Drenge C/8 (2006) - Efterår Pulje 3 Haderslev FK Christiansfeld IF 10 B K 3 B K 5 B lokal
991837 Tor 17-08-2017 18:00 U16 Drenge C/8 (2002) - Efterår Pulje 1 Haderslev FK Hjordkær UIF (U17) 6 A K 3 A K 5 A Dommer B
984891 Tor 17-08-2017 19:00 Herrer Serie 2 - Efterår 2017 Pulje 22 Haderslev FK Vojens BI 4 K 1 A K 6 A Dommer
863797 Tor 17-08-2017 19:00 M+32 A/11 - Efterår Pulje 2 Haderslev FK (2) Team Haderslev KFUM 12 K 1 B Omk. C Dommer B
269242 Lør 19-08-2017 11:00 U13 Drenge Liga 1 (2005) 8M - efterår 2017 Pulje 706 Haderslev FK Esbjerg fB 10 D K 3 A K 5 A Dommer A
518141 Lør 19-08-2017 11:00 U14 Drenge Liga 3 (2004) 11M - efterår 2017 Pulje 630 Haderslev FK Gråsten B 13 K 4 B K 5 B Dommer B
503925 Lør 19-08-2017 12:30 U13 Drenge Liga 2 (2005) 8M - efterår 2017 Pulje 720 Haderslev FK Oversidder 10 B K 3 B K 5 B Dommer B
997332 Lør 19-08-2017 12:30 U19 Drenge Divisionen 2017/18 Div SønderjyskE Thisted 4 K 1 A K 12 Dommer
430915 Lør 19-08-2017 15:00 U16 Drenge Liga 1 (2002) 11M - efterår 2017 Pulje 452 Haderslev FK FC Sønderborg 4 K 4 A K 5 A Dommer C
474587 Søn 20-08-2017 10:30 U16 Drenge Liga 2 (2002) 11M - efterår 2017 Pulje 457 Haderslev FK OKS 12 K 4 B K 5 B Dommer B
993070 Søn 20-08-2017 11:00 Golden League - U11 Drenge (2007) - 1. runde Guld 1 Haderslev FK Dalum IF 10 C K 3 A K 5 A Lokal
599004 Søn 20-08-2017 14:00 1.division 2017/18 Pulje 2 SønderjyskE FC THY - Thisted Q 2 K 13 K 14 Dommer C
587552 Søn 20-08-2017 16:00 U16 Drenge Liga 5 (2002) 11M/9M - efterår 2017 Pulje 496 Haderslev FK Løjt IF 11 K 3 B K 6 B Dommer A
103220 Tir 22-08-2017 19:00 Herrer Serie 4 - Efterår 2017 Pulje 80 Haderslev FK Vamdrup IF 13 K 1 B K 5 B Dommer A
726041 Tir 22-08-2017 19:00 Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår Pulje 316 Haderslev FK Gauerslund IF 6 A K 13 B K 14 B Dommer B
624418 Tir 22-08-2017 19:00 U13 Piger Liga 1 (2005) 8M - efterår 2017 Pulje 924 Haderslev FK Kolding B(1) 10 D K 11 A K 12 A Dommer A
587547 Ons 23-08-2017 19:00 U16 Drenge Liga 5 (2002) 11M/9M - efterår 2017 Pulje 496 Haderslev FK GIF Gram/Toftlund 11 K 3 B K 6 B Dommer A
803974 Tor 24-08-2017 18:00 U12 Drenge C/8 (2006) - Efterår Pulje 3 Haderslev FK Løjt IF (2) 10 A K 3 B K 5 B lokal
805008 Tor 24-08-2017 18:00 U15 Piger C/8 (2003) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK (U14) Hammelev SUF 10 B K 11 B K 12 B lokal
803320 Tor 24-08-2017 18:30 U12 Drenge A/8 (2006) - Efterår Pulje 1 Haderslev FK Rødekro IF 10 A K 3 B K 5 B lokal
863804 Tor 24-08-2017 19:00 M+32 A/11 - Efterår Pulje 2 Haderslev FK (1) Haderslev FK (2) Favrdal Favrdal Favrdal Favrdal
720372 Fre 25-08-2017 18:00 ALKA Superliga Grundspil SL SønderjyskE OB 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
761919 Lør 26-08-2017 10:00 U10 Drenge B/5 (2008) - Efterår Pulje 3 Christiansfeld IF Rødding IF (1) 9 A K 4 B K 5 B lokal
761572 Lør 26-08-2017 10:00 U10 Drenge B/5 (2008) - Efterår Pulje 3 Haderslev FK Vojens BI 9 B K 4 B K 5 A lokal
784229 Lør 26-08-2017 10:00 U11 Piger/5 (2007) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Vojens BI 9 D K 13 A K 14 A lokal
762709 Lør 26-08-2017 10:35 U10 Drenge B/5 (2008) - Efterår Pulje 3 Vojens BI Christiansfeld IF 9 A K 4 B K 3 A lokal
761922 Lør 26-08-2017 10:35 U10 Drenge B/5 (2008) - Efterår Pulje 3 GIF Gram (1) Haderslev FK 9 B K 4 B K 3 B lokal
784230 Lør 26-08-2017 10:35 U11 Piger/5 (2007) - Efterår Pulje 2 Vojens BI Stepping IF 9 D K 14 A K 14 A lokal
536133 Lør 26-08-2017 11:00 U15 pige Liga 1 (født 2003) - Efterår 2017 Pulje 1 Haderslev FK Fredericia KF 2 K 13 B K 14 B Dommer A
762710 Lør 26-08-2017 11:10 U10 Drenge B/5 (2008) - Efterår Pulje 3 Rødding IF (1) GIF Gram (1) 9 A K 5 B K 4 B lokal
784231 Lør 26-08-2017 11:10 U11 Piger/5 (2007) - Efterår Pulje 2 Stepping IF Haderslev FK 9 D K 14 A K 13 A lokal
788985 Lør 26-08-2017 12:00 Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2017 Pulje 190 Haderslev FK (1) Kolding KFUM 13 K 3 B Omk. C Dommer B
600961 Lør 26-08-2017 12:30 U15 Drenge Liga 1 (2003) 11M - efterår 2017 Pulje 512 Haderslev FK VB/Engum 2 K 4 A K 6 A Dommer A
997351 Lør 26-08-2017 12:30 U19 Drenge Divisionen 2017/18 Div SønderjyskE HB Køge 4 K 1 A K 12 Dommer
381910 Lør 26-08-2017 14:45 U17 Drenge Ligaen 2017/18 Liga Haderslev Silkeborg 4 K 6 A K 11 Dommer
984900 Lør 26-08-2017 15:00 Herrer Serie 2 - Efterår 2017 Pulje 22 Haderslev FK Midtals IF 12 K 3 A K 5 A Dommer
803326 Søn 27-08-2017 10:00 U12 Drenge A/8 (2006) - Efterår Pulje 1 Haderslev FK Broager UI 10 D K 3 B K 5 B lokal
515130 Søn 27-08-2017 11:00 U13 Drenge Liga 4 (2005) 8M - efterår 2017 Pulje 756 Haderslev FK (1) Bredebro IF 10 C K 4 A K 6 A Dommer A
624426 Søn 27-08-2017 11:00 U13 Piger Liga 1 (2005) 8M - efterår 2017 Pulje 924 Haderslev FK Fredericia KF 10 D K 11 A K 12 A Dommer A
624878 Søn 27-08-2017 11:00 U13 Piger Liga 2 (2005) 8M - efterår 2017 Pulje 949 Haderslev FK Vamdrup IF 10 B K 11 B K 12 B Dommer B
515160 Søn 27-08-2017 12:00 U13 Drenge Liga 4 (2005) 8M - efterår 2017 Pulje 757 Haderslev FK (2) Rødekro IF 10 C K 4 B K 6 B Dommer B
795019 Søn 27-08-2017 12:00 U13 Piger C2/8 (2005) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Bov IF 10 D K 11 A K 12 A lokal
880768 Søn 27-08-2017 12:00 U19 Drenge Kval (1999-00) 11M/9M - efterår 2017 Pulje 330 Haderslev FK Gråsten B 15 K 3 A K 5 A Dommer A
269033 Søn 27-08-2017 13:00 U14 Drenge Liga 5 (2004) 11M/9M - efterår 2017 Pulje 680 Haderslev FK Vamdrup IF 13 K 4 B K 6 B Dommer B
554431 Søn 27-08-2017 14:00 U14 Drenge Liga 4 (2004) 11M - efterår 2017 Pulje 650 Haderslev FK Lunderskov B 11 K 4 A K 6 A Dommer A
205560 Søn 27-08-2017 15:00 U15 Drenge Liga 3 (2003) 11M - efterår 2017 Pulje 531 Haderslev FK Munkevængets FI 14 K 3 B K 5 B Dommer B
Tir 29-08-2017 U15 Drenge Pokal turnering 1. runde
Tir 29-08-2017 U15 Piger Pokal turnering 1. runde
803977 Ons 30-08-2017 18:00 U12 Drenge C/8 (2006) - Efterår Pulje 3 Haderslev FK Haderslev KFUM 6 A K 3 B K 5 B lokal
536124 Ons 30-08-2017 18:30 U15 pige Liga 1 (født 2003) - Efterår 2017 Pulje 1 Haderslev FK Team Odense Q 2 K 11 A K 12 A Dommer A
Ons 30-08-2017 U17 Drenge Pokal turnering 1. runde
Ons 30-08-2017 U16 Drenge Pokal turnering 1. runde
Ons 30-08-2017 U13 Drenge Pokal turnering 1. runde
Ons 30-08-2017 U16 Piger Pokal turnering 1. runde
Ons 30-08-2017 U13 Piger Pokal turnering 1. runde
404107 Tor 31-08-2017 13:30 Reserveligaen - efterår Pulje 2 SønderjyskE FC Nordsjælland 2 K 2 K 1 Dommer C
805011 Tor 31-08-2017 18:00 U15 Piger C/8 (2003) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK (U14) Arnum IF 10 B K 11 B K 12 B lokal
790749 Tor 31-08-2017 18:00 U9 Drenge B/5 (2009) - Efterår Pulje 3 Haderslev FK (1) Haderslev FK (2) 9 A K 3 B K 4 B Lokal
790750 Tor 31-08-2017 18:35 U9 Drenge B/5 (2009) - Efterår Pulje 3 Haderslev FK (2) Vojens BI (1) 9 A K 3 B K 4 B Lokal
790751 Tor 31-08-2017 19:10 U9 Drenge B/5 (2009) - Efterår Pulje 3 Vojens BI (1) Haderslev FK (1) 9 A K 3 B K 4 B Lokal
123630 Tor 31-08-2017 19:15 M+32 /7 - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Andst IF 10 D K 1 B K 6 B Dommer A
991847 Tor 31-08-2017 19:15 U16 Drenge C/8 (2002) - Efterår Pulje 1 Haderslev FK SV Tingleff 6 K 5 B K 6 B Dommer B
Tor 31-08-2017 U14 Drenge Pokal turnering 1. runde
Lør 02-09-2017 09:00 3F stævne5-mands indtil 16:00 3 F stævne 3 K 1 A K 11 B