Banefordeling Træning efterår 18

W1siziisijiwmtcvmdcvmjuvotizdmz0b3i5m19iyw5uzxjfmi5wbmcixv0?sha=72f09f593d93faf0
Banefordeling efterår 2018 opdateret 07-08-18

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Bane 1 (Fodboldstadion)  
             
Bane 2 (Atletikstadion)  
SE Superliga SE Superliga SE Superliga SE Superliga SE Superliga SE Superliga  
10:00 - 12:00 10:00 - 12:00 10:00 - 15:00 10:00 - 12:00 10:00 - 12:00 10:00 - 12:00
           
Bane 3  
Hyggeholdet for 14/15/16 U 16 Drenge 2 2003 U 5 Børn 2014 U 16 Drenge 2 2003      
16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 17:00 - 18:00 17:00 - 18:30      
             
U 15 Drenge 2 2004 U 15 Drenge 2 2004 U 6 Børn 2013 U 15 Drenge 2 2004 11-mands kamp bane    
17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:00 17:00 - 18:30 19:00 - 22:00
         
U 19 Drenge 2 2000-01 Herre serie 2 11-mands kamp bane Herre serie 2  
18:30 - 20:00 18:30 - 20:00 18:00 - 22:00 18:30 - 20:00  
         
11-mands kamp bane Herre serie 3   Herre serie 3  
20:00 - 22:00 18:30 - 20:00   18:30 - 20:00  
         
Bane 4  
11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane
18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 09:00 - 20:00 09:00 - 20:00
             
Bane 6 ( 8 mands)  
U 14 Drenge 2 2005 8-mands Hjemmekampe 8-mands Hjemmekampe U 14 Drenge 2 2005 8-mands Hjemmekampe   Søndags fitness fodbold 
17:30 - 19:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 16:30 - 18:00 18:00 - 20:00 09:00 - 10:30
           
8-mands Hjemmekampe Fodbold fitness for herre  Motionsfodbold 50+  Fodbold fitness for herre       
18:00 - 20:00 19:00 - 20:30 18:00 - 19:00 19:00 - 20:30      
             
Bane 7 (Kunstgræsbanen)  
U 13 Drenge 1 2006 HFK H "fodbold for unge med særlige behov". U 13 Drenge 1 2006 U 13 Drenge 1 2006 U 13 Drenge 1 2006    
17:30 - 19:00 17:00 - 18:30 16:30 - 19:00 16:30 - 19:00 16:30 - 19:00
         
U 12 Drenge 1 2007 Herre serie 3 U 12 Drenge 1 2007 Herre serie 3 11-mands kamp bane
17:30 - 19:00 18:30 - 20:00 17:30 - 19:00 18:30 - 20:00 19:00 - 20:00
         
Bane 8 (3 mands baner)  
3-mands Hjemmekampe 3-mands Hjemmekampe 3-mands Hjemmekampe 3-mands Hjemmekampe 3-mands Hjemmekampe    
18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00    
             
Bane 9  
9 A 5 mod 5  
U 7 Børn 2012 5-mands Hjemmekampe U 7 Børn 2012 5-mands Hjemmekampe U 11 Drenge 2008    
17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30
         
9 B 5 mod 5  
U 8 Drenge 2011 5-mands Hjemmekampe U 8 Drenge 2011 5-mands Hjemmekampe U 8 Drenge 2011    
17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30
         
9 C 5 mod 5  
U 9 Drenge 2010 5-mands Hjemmekampe U 9 Drenge 2010 5-mands Hjemmekampe U 9 Drenge 2010    
17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30
         
9 D 5 mod 5  
U 10 Drenge 2009 5-mands Hjemmekampe U 10 Drenge 2009 5-mands Hjemmekampe U 10 Drenge 2009    
17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30
         
Bane 10  
10 A 8 mod 8  
U 7 Børn 2012 8-mands Hjemmekampe U 7 Børn 2012 Fantastisk Pigefodbold U 11 Drenge 2008    
17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30 16:30 - 17:30 17:00 - 18:30
         
10 B 8 mod 8  
U 8 Drenge 2011 8-mands Hjemmekampe U 8 Drenge 2011 8-mands Hjemmekampe U 8 Drenge 2011    
17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30
         
10 C 8 mod 8  
  U 10 & 11 Piger 2009-10   U 10 & 11 Piger 2009-10      
  16:30 - 17:30   16:30 - 17:30      
             
U 9 Drenge 2010 U 12 Piger 2007 U 9 Drenge 2010 U 12 Piger 2007 U 9 Drenge 2010    
17:00 - 18:30 17:30 - 19:00 17:00 - 18:30 17:30 - 19:00 17:00 - 18:30
         
10 D 8 mod 8  
U 10 Drenge 2009 U 8 & 9 Piger 2010-11 U 10 Drenge 2009 U 8 & 9 Piger 2010-11 U 10 Drenge 2009    
17:00 - 18:30 16:30 - 17:30 17:00 - 18:30 16:30 - 17:30 17:00 - 18:30    
             
U 10 Drenge 2009 U 11 Piger 2008 U 10 Drenge 2009 U 11 Piger 2008 U 10 Drenge 2009    
17:00 - 18:30 17:30 - 19:00 17:00 - 18:30 17:30 - 19:00 17:00 - 18:30
         
  Fodbold fitness for kvinder       
  19:00 - 20:00      
         
Bane 11  
U 17 Drenge 1 2002 U 17 Drenge 1 2002 U 16 Drenge 2 2003 U 17 Drenge 1 2002 U 17 Drenge 1 2002    
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 17:00 - 18:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30
         
U 13 Piger 2006 U 13 Piger 2006 U 19 Drenge 2 2000-01 U 13 Piger 2006 U 14 Drenge 3 2005
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 18:30 - 20:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
         
U 15 Piger 2004 U 15 Piger 2004   U 15 Piger 2004  
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00   17:30 - 19:00  
         
11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane
19:00 - 22:00 19:00 - 22:00 20:00 - 22:00 19:00 - 22:00 19:00 - 22:00
         
Bane 12  
U 17 Drenge 2 Udviklingstrup 2002-03 U 17 Drenge 2 Udviklingstrup 2002-03   U 17 Drenge 2 Udviklingstrup 2002-03 U 17 Drenge 2 Udviklingstrup 2002-03    
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30   16:00 - 17:30 16:00 - 17:30
         
U 16 Piger 2003 U 16 Piger 2003 U 14 Drenge 2 2005 U 16 Piger 2003 SFS Udviklingscenter Nord
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 18:00 - 19:30
         
Kvindeserie Vest  Kvindeserie Vest  Herre serie 6.2 Kvindeserie Vest  11-mands kamp bane
18:30 - 20:00 18:30 - 20:00 19:00 - 20:30 18:30 - 20:00 19:00 - 20:00
         
Bane 13  
U 14 Drenge 1 2005   U 14 Drenge 1 2005   U 14 Drenge 1 2005    
16:00 - 17:30   16:00 - 17:30   16:00 - 17:30
         
U 13 Drenge 2 2006 U 13 Drenge 3 2006 U 13 Drenge 2 2006 U 13 Drenge 3 2006 U 13 Drenge 2 2006
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
         
11-mands kamp bane U 13 Drenge 4 2006 Kvinder Serie 2 U 13 Drenge 4 2006 11-mands kamp bane
19:00 - 20:00 17:30 - 19:00 19:00 - 20:30 17:30 - 19:00 19:00 - 20:00
         
  11-mands kamp bane   11-mands kamp bane  
  19:00 - 20:00   19:00 - 20:00  
         
         
         
         
Bane 14  
U 15 Drenge 1 2004 U 15 Drenge 1 2004 U 15 Drenge 1 2004 U 13 Drenge 2 2006 U 15 Drenge 1 2004    
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30    
             
U 12 Drenge 2007 U 15 Drenge 3 2004 U 12 Drenge 2007 U 15 Drenge 3 2004 U 15 Drenge 2 2004 - Målmandstræning Bredde    
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
         
11-mands kamp bane U 16 Drenge 3 2003 11-mands kamp bane U 16 Drenge 3 2003 11-mands kamp bane
19:00 - 20:00 17:30 - 19:00 19:00 - 20:00 17:30 - 19:00 19:00 - 20:00
         
  Herre serie 5   Herre serie 5  
  19:00 - 20:30   19:00 - 20:30  
         
Bane 15  
U 19 Drenge 1 2000-01 U 19 Drenge 1 2000-01   U 19 Drenge 1 2000-01 U 19 Drenge 1 2000-01    
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30   16:00 - 17:30 16:00 - 17:30
         
U 11 Drenge 2008 U 14 Drenge 3 2005 U 11 Drenge 2008 U 14 Drenge 3 2005  
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00  
         
11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane
19:00 - 20:00 19:00 - 20:00 19:00 - 20:00 19:00 - 20:00 19:00 - 20:00
         
Mini kunstgræsbane  
    U 4 Børn 2015-16-17        
  17:00 - 17:45  
     
Yderområde ved bane 11 & 12
Målmandstræning Målmandstræning Målmandstræning Målmandstræning Målmandstræning    
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30
         
Banefordeling efter 2018 Opdateret 07-08-2018