Banefordeling Træning efterår 17

W1siziisijiwmtcvmdcvmjuvotizdmz0b3i5m19iyw5uzxjfmi5wbmcixv0?sha=72f09f593d93faf0
Banefordeling efterår 2017
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Bane 1 (Fodboldstadion)
Bane 2 (Atletikstadion)
SE Superliga SE Superliga SE Superliga SE Superliga SE Superliga SE Superliga
10:00 - 12:00 10:00 - 12:00 10:00 - 15:00 10:00 - 12:00 10:00 - 12:00 10:00 - 12:00
Bane 3
U 16 Drenge 2 2002 U 15 Drenge 2 2003 U 15 Drenge 2 2003 SFS Center Nord U 9 til U 13
17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:30 - 19:00
U 19 Drenge 2 1999-00 Herre serie 2 U 19 Drenge 2 1999-00 Herre serie 2 11-mands kamp bane
18:30 - 20:00 18:30 - 20:00 18:30 - 20:00 18:30 - 20:00 19:00 - 22:00
Herre serie 4 Herre serie 4
18:30 - 20:00 18:30 - 20:00
Bane 4
11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane
18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 09:00 - 20:00 09:00 - 20:00
Bane 6 ( 8 mands)
8-mands Hjemmekampe 8-mands Hjemmekampe 8-mands Hjemmekampe 8-mands Hjemmekampe 8-mands Hjemmekampe Søndags fitness fodbold
18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 09:00 - 10:30
Fodbold fitness for herre Motionsfodbold 50+ Fodbold fitness for herre
19:00 - 20:30 18:00 - 19:00 19:00 - 20:30
Bane 7 (Kunstgræsbanen)
U 5 Børn 2013 SønderjyskE Talenthold U 12 & U 13
17:00 - 18:00 17:30 - 19:00
U 6 Børn 2012
17:00 - 18:00
Bane 8 (3 mands baner)
3-mands Hjemmekampe 3-mands Hjemmekampe 3-mands Hjemmekampe 3-mands Hjemmekampe 3-mands Hjemmekampe
18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00
Bane 9
9 A 5 mod 5
U 7 Børn 2011 5-mands Hjemmekampe U 7 Børn 2011 5-mands Hjemmekampe U 11 Drenge 2007
17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30
9 B 5 mod 5
U 8 Drenge 2010 5-mands Hjemmekampe U 8 Drenge 2010 5-mands Hjemmekampe U 8 Drenge 2010
17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30
9 C 5 mod 5
U 9 Drenge 2009 5-mands Hjemmekampe U 9 Drenge 2009 5-mands Hjemmekampe U 9 Drenge 2009
17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30
9 D 5 mod 5
U 10 Drenge 2008 5-mands Hjemmekampe U 10 Drenge 2008 5-mands Hjemmekampe U 10 Drenge 2008
17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30
Bane 10
10 A 8 mod 8
U 7 Børn 2011 8-mands Hjemmekampe U 7 Børn 2011 8-mands Hjemmekampe U 11 Drenge 2007
17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30
10 B 8 mod 8
U 8 Drenge 2010 8-mands Hjemmekampe U 8 Drenge 2010 8-mands Hjemmekampe U 8 Drenge 2010
17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30
10 C 8 mod 8
U 9 Drenge 2009 U 12 Piger 2006 U 9 Drenge 2009 U 12 Piger 2006 U 9 Drenge 2009
17:00 - 18:30 17:30 - 19:00 17:00 - 18:30 17:30 - 19:00 17:00 - 18:30
10 D 8 mod 8
U 10 Drenge 2008 U 11 Piger 2007 U 10 Drenge 2008 U 11 Piger 2007 U 10 Drenge 2008
17:00 - 18:30 17:30 - 19:00 17:00 - 18:30 17:30 - 19:00 17:00 - 18:30
Fodbold fitness for kvinder
19:00 - 20:00
Bane 11
U 17 Drenge 1 2001 U 17 Drenge 1 2001 U 17 Drenge 1 2001 U 17 Drenge 1 2001
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30
U 13 Piger 2005 U 13 Piger 2005 U 13 Piger 2005 U 14 Drenge 3 2004
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
U 15 Piger 2003 U 15 Piger 2003 U 15 Piger 2003 U 14 Drenge 4 2004
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
Kvinder Serie 2 11-mands kamp bane Kvinder Serie 2 11-mands kamp bane
19:00 - 20:30 19:00 - 20:00 19:00 - 20:30 19:00 - 20:00
Bane 12
U 16 Drenge 1 2002 U 16 Drenge 1 2002 U 16 Drenge 1 2002 U 16 Drenge 1 2002
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30
U 16 Piger 2002 U 16 Piger 2002 U 16 Drenge 2 2002 U 16 Piger 2002 U 16 Drenge 2 2002
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
Kvinder 1. Division Kvinder 1. Division Herre serie 6.2 Kvinder 1. Division
18:30 - 20:00 18:30 - 20:00 19:00 - 20:30 18:30 - 20:00
Bane 13
U 14 Drenge 1 2004 U 14 Drenge 2 2004 U 14 Drenge 1 2004 U 14 Drenge 2 2004 U 14 Drenge 1 2004
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30
U 13 Drenge 1 2005 U 13 Drenge 3 2005 U 13 Drenge 1 2005 U 13 Drenge 1 2005 U 14 Drenge 2 2004
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
U 13 Drenge 2 2005 U 13 Drenge 4 2005 U 13 Drenge 2 2005 U 13 Drenge 2 2005
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
U 13 Drenge 3 2005
17:30 - 19:00
U 13 Drenge 4 2005
17:30 - 19:00
Bane 14
U 15 Drenge 1 2003 U 15 Drenge 1 2003 U 15 Drenge 1 2003 U 15 Drenge 3 2003 U 15 Drenge 1 2003
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 17:30 - 19:00 16:00 - 17:30
U 12 Drenge 2006 U 15 Drenge 3 2003 U 12 Drenge 2006 U 15 Drenge 4 2002 U 15 Drenge 2 2003
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
U 15 Drenge 4 2003 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane 11-mands kamp bane
17:30 - 19:00 19:00 - 20:00 19:00 - 20:00 19:00 - 20:00
Bane 15
U 19 Drenge 1 1999-00 U 19 Drenge 1 1999-00 U 19 Drenge 1 1999-00 U 19 Drenge 1 1999-00
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30
U 11 Drenge 2007 U 14 Drenge 3 2004 U 11 Drenge 2007 U 14 Drenge 3 2004 U 14 Drenge 2 2004
17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00 17:30 - 19:00
11-mands kamp bane U 14 Drenge 4 2004 11-mands kamp bane U 14 Drenge 4 2004 11-mands kamp bane
19:00 - 20:00 17:30 - 19:00 19:00 - 20:00 17:30 - 19:00 19:00 - 20:00
11-mands kamp bane
19:00 - 20:00
Mini kunstgræsbane
U 4 Børn 2014-15-16
16:30 - 17:30
Yderområde ved bane 11 & 12
Målmandstræning Målmandstræning Målmandstræning Målmandstræning Målmandstræning
16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30
Banefordeling efterår 2017 Opdateret 14-08-2017